فلزیاب کازرون

فلزیاب کازرون

کشور ایران یکی از با سابقه ترین و کهن ترین سرزمینی می باشد که در جهان وجود دارد. طبیعی می باشد که در تمام شهر های این کشور دفینه و طلا وجود داشته باشد. همه ما راجع به استان فارس و قدمت آن و مقدار دفینه های موجود در شهر های این استان شنیده ایم. یکی از شهر هایی که زبان زد کاوشگران و ردیابان گنج محلی می باشد، شهر کارزون می باشد.  به دلیل وجود دفینه های زیادی که در این شهر و در اطراف آن وجود دارد، تقاضای خرید دستگاه های فلزیاب بسیار بالا می باشد، به همین دلیل کمپانی ikpv که همواره پیشرو در این صنعت بوده است؛ این بار نیز اقدام به تاسیس نمایندگی فلزیاب کازرون در این شهر کرده است. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم در این نمایندگی چه خدماتی ارائه می گردد.

فلزیاب کازرون

فلزیاب کازرون

فلزیاب کازرون

یکی از مهم ترین قطب های ردیابی گنج در کشور این شهر می باشد. چرا که دارای قدمت زیاد و بنا های تاریخی زیادی می باشد که آن را مستعد وجود دفینه می کند. به همین دلیل کاوشگران زیادی در این شهر وجود دارد که تقاضای زیادی را به وجود می آورد. این نمایندگی تنها شعبه معتبر موجود در این شهر می باشد که خدمات زیادی را ارائه  می دهد که نیاز های تمامی کاوشگران را برطرف ساخته و نیاز به مراجعه به مکان دیگر و شهر دیگری را از بین برده است.

فروش فلزیاب اصلی

در این نمایندگی انواع محصولات فلزیابی به صورت کاملا اورجینال و اصلی ارائه می گردد که عملکرد دستگاه چندین مرتبه در حضور مشتری تست و بازبینی می گردد. دستگاه های مد نظر در مکان های واقعی تست شده و در صورت رضایت خرید صورت می پذیرد و حتی در صورت در خواست خریدار، دستگاه در مکان مورد نظر مشتری تست خواهد شد.

خدمات پس از فروش

همان طور که  می دانید به دلیل کیفیت پایین دستگاه های موجود در بازار های داخلی، خبری از گارانتی و ضمانت دستگاه فروخته شده نمی باشد. چرا که در صورت گارانتی این گونه دستگاه کمپانی فروشنده دچار ضرر و زیان بسیاری خواهد شد. اما نمایندگی کمپانی ikpv در فلزیاب کازرون تمامی دستگاه های خود را با 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد که خود نشان دهنده کیفیت بالای کالا می باشد.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید