خرید فلزیاب اصلی در فلزیاب شیراز

خرید فلزیاب اصلی در فلزیاب شیراز

شهر شیراز یکی از کلان شهر های مهم کشور می باشد که دارای اهمیت زیادی از نظر موارد حیاتی می باشد. همچنین این شهر دارای قدمت بسیار زیادی می باشد که می توان گفت یکی از اولین چند شهر بنا شده در گذشته دور می باشد. به همین دلیل بنا های تاریخی مهم و زیادی در این شهر وجود دارد، بر همین اسا می توان این توقع را داشت که دارای دفینه های زیادی باشد که کاملا همین طور است. به همین دلیل می باشد که کمپانی ikpv یکی از اولین و مهم ترین نمایندگی های فلزیاب خود را در این شهر بنا کرده است. در این مقاله می خواهیم عرضه انواع فلزیاب ها را در این نمایندگی برای شما عزیزان شرح داده و نحوه خرید فلزیاب اصلی در فلزیاب شیراز را برای شما بازگو کنیم.

خرید فلزیاب اصلی در فلزیاب شیراز

خرید فلزیاب اصلی در فلزیاب شیراز

خرید فلزیاب اصلی در فلزیاب شیراز

این نمایندگی انواع محصولات فلزیابی را تولید و عرضه می کند که نیاز های تمامی کاوشگران استان و حتی استان ها و شهر های همجوار خود را نیز برطرف کرده است. از انواع مختلف محصولات تولیدی و ارائه شده در این نمایندگی معتبر می توان به محصولات زیر اشاره کرد :

  • فلزیاب آنتن راداری : همانطور که از اسم این دستگاه مشخص است این فلزیاب ها با استفاده از آنتن اقدام به کاوش و ردیابی اهداف مختلف می کنند، از مهم ترین ویژگی های این دستگاه ها می توان به عمق کاوش بالا و نقطه زنی دقیق اشاره کرد.
  • فلزیاب شعاع زن : این دستگاه فلزیاب در مناطق وسیع دارای کاربرد بوده و زمانی که کاوشگر از محل تقریبی هدف اطلاعی ندارد که با استتفاده از این دستگاه به راحتی یک محدوده کوچک را برای خود تعیین می کند که کاوش را سریع تر و راحت تر می کند.
  • فلزیاب تصویری : این دستگاه ها توانایی ارائه تصاویر را از درون زمین را دارند. از ویژگی های این فلزیاب های پیشرفته و نوین می توان به عمق کاوش بالا، توانایی کشف و شناسایی حفره، مشاهده موانع، مشاهده ساختار ها و بنا های دفن شده و نمایش شکل و محل دقیق اهداف می باشد.
  • فلزیاب مکمل : این دستگاه از چندین سیستم فلزیابی تشکیل شده است که قدرت ردیابی را تا چندین برابر افزایش می دهد.

نحوه خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب شیراز :

خرید از این نمایندگی بسیار راحت بوده و تنها با یک تماس علاوه بر دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از مناسب ترین دستگاه برای خود می توانید دستگاه خود را با ضمانت معتبر شرکتی سفارش داده و درب منزل آن را دریافت کنید.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید