فلزیاب لامرد

فلزیاب لامرد

فلزیاب لامرد : استان فارس یکی از مهم ترین استان های کشور می باشد و دارای سابقه و تمدن و پیشینه بسیاری می باشد که این استان را نه تنها به یکی از مهم ترین کلان شهر های ایران بدل کرده است بلکه قطب پزشکی خاور میانه در این استان و شهر شیراز واقع شده است. به دلیل پیشینه تاریخی زیاد این استان، در آن در گذشته شهر ها و تمدن های زیادی به وجود می آمده است و همین دلیل باعث وجود دفینه های زیادی در آن می باشد.

فلزیاب لامرد

فلزیاب لامرد

شهرستان لامرد در جنوب استان فارس و در 374 کیلومتری مرکز استان قرار گرفته است. این شهرستان بعد از گذر سال ها می توان گفت به نوعی شکل سنتی خود را حفظ کرده است. این شهرستان یکی از قدیمی ترین شهرستان های بوجود آمده در این استان می باشد، به همین دلیل دارای دفینه های زیادی می باشد که کاوشگران را نیازمند خرید و استفاده از دستگاه های فلزیاب و گنج یاب کرده است.

ایجاد نمایندگی فلزیاب لامرد

به دلیل نبودن یک مرکز معتبر فلزیابی در این شهر، مشتریان مجبورند تا مرکز استان را طی کرده تا بتوانند یک دستگاه گنج یاب و طلایاب تهیه کنند. به همین دلیل کمپانی آی کا پی وی تصمیم گرفت برای رفع نیاز های کاوشگران این شهرستان و فراهم کردن خرید آسان دستگاه فلزیاب اورجینال، یک نمایندگی را تحت عنوان نمایندگی فلزیاب لامرد، در این شهرستان بنا کند. شما می توانید انواع محصولات حرفه ای گنج یابی را در این نمایندگی پیدا کرده، انتخاب و خریداری نمایید با اطمینان از این که یک دستگاه فلزیاب اورجینال و یک عتیقه یاب حرفه ای را خریداری می کنید.

برخی از محصولاتی که در این نمایندگی ارائه می گردد را در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد، این نمایندگی نیز همانند سایر نمایندگی های این کمپانی همانند نمایندگی فلزیاب فسا، فلزیاب جهرم، فلزیاب لار، فلزیاب شیراز، فلزیاب سعادت شهر و … تمامی محصولات مورد نظر خریداران را در مکان های واقعی و در مکان مورد نظر کاوشگران تست کرده و در صورت رضایت اقدام به فروش می کنند.

  • فلزیاب HS366
  • فلزیاب TACHAR T4
  • فلزیاب LEOPARD 2000
  • فلزیاب AUR 370 Multi
  • فلزیاب MobiFuture T

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید