خرید طلایاب حرفه ای و ارزان

خرید طلایاب حرفه ای و ارزان

رویای هر فردی خرید و استفاده از یک طلایاب حرفه ای می باشد اما به دلیل ارزان نبودن این دستگاه ها، بسیاری از کاوشگران قادر به تهیه دستگاه هایی با کیفیت نبوده و با استفاده از فلزیاب های بی کیفیت و یا خرید از دست فروش ها که با قیمت بسیار پایینی اقدام به فروش می کنند، شانس موفقیت خود را از دست داده و هرگز به اهداف خود دست نمیابند. در مقابل برخی دیگر از کاوشگران، که بخش زیادی را نیز شامل می شوند، بر این باورند که با استفاده از گران ترین و فلزیاب و یا یک گنج یاب حرفه ای به راحتی می توانند به اهداف خود دست یابند اما هر دوی این تفکرات غلط می باشد.

خرید طلایاب حرفه ای و ارزان

خرید طلایاب حرفه ای و ارزان

خرید طلایاب حرفه ای و ارزان در ردیابی گنج

همانطور که  می دانید دستگاه های فلزیاب و طلایاب ها دستگاه های پیچیده ای هستند که هر شخصی قادر به تولید آن نمی باشد و نیاز به تجربه و تخصص بسیار زیاد در این زمینه می باشد.  و با دانستن این موضوع که به طور کلی نمی توان به روی تکنولوژی قیمت گذاشت، این دستگاه ها دارای قیمت های نسبتا بالایی هستند. در این میان هر کسی توانایی خرید یک فلزیاب خوب را ندارد

به همین علت با مشاهده افراد غیر متخصص و دستفروش ها که دستگاه های خود را با قیمت بسیار کم به فروش می رسانند، وسوسه شده و علاوه بر از دست دادن سرمایه خود، زمان بسیاری را نیز صرف کاوش های بیهوده خواهد کرد.  همان طور که قدیمی ها می گویند هر ارزانی بی دلیل نیست و هر گرانی نشان از با کیفیتی. با توجه به این ضرب المثل باید بدانید که هر دستگاه گرانی به تنهایی یک دستگاه خوب نمی باشد.

در ابتدا باید بدانید که یک دستگاه گنج یاب خوب باید دارای چه ویژگی هایی باشد و سپس با در نظر گرفتن این موضوع اقدام به خرید کنید حتی اگر قیمت آن بسیار کم باشد!

و در نهایت باید وقت زیادی را صرف آموزش، تمرین و یادگیری روش استفاده و تنظیمات دستگاه کنید چرا که صرف خرید یک فلزیاب خوب شما یک کاوشگر خوب نخواهید بود، به مانند این که با خرید یک خودروی خوب توقع داشته باشید تا راننده خوبی نیز شوید، در صورتی که این موضوع تنها با تمرین بسیار میسر خواهد  بود.

ویژگی های یک فلزیاب خوب

  • دستگاه باید دارای کیفیت ساخت بالایی باشد
  • دستگاه باید از باتری قوی برخوردار باشد
  • دستگاه باید توانایی اتصال به کویل های مختلف باشد
  • توانایی بالانس زمین را داشته و قادر باید در هر مکانی کاوش کند
  • دارای قدرت تفکیک بین فلزات باشد
  • دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر باشد
  • دستگاه فلزیاب باید قابلیت حذف نویز و املاح معدنی را دارا باشد
  • دستگاه باید طراحی اوریگامی و دارای وزن کمی باشد
  • یک فلزیاب خوب باید قابلیت تشخیص عمق و مکان هدف باشد
  • و بسیاری موارد دیگر که دانستن موارد بالا در انتخاب فلزیاب خوب کفایت می کند
 

شما می توانید برای خرید انواع فلزیاب حرفه ای و اورجینال به یکی از نمایندگی های فلزیاب شیراز، فلزیاب داراب، فلزیاب فسا، فلزیاب مرودشت، فلزیاب یاسوج، فلزیاب نورآباد مراجعه و یا با شماره 09917579030 تماس حاصل فرمایید.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید